Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Bize Ulaşın

Slide

EKA’nın Yaratıcı Topluluğuna Hoş Geldin!

İş birlikleri yarat!

Etki yaratmaya hevesli genç profesyonellerin bir araya geldiği komünitede iş birlikleri geliştirebilir, sosyal ağını genişletebilirsin.

Vizyonunu genişlet!

Sunduğu farklı tema ve multidisipliner altyapısı ile komünite içerisinde yeni ilgi alanları keşfedebilir, vizyonunu genişletebilirsin.

Yeteneklerini keşfet!

Komünite içerisinde aldığın sorumluluklarla kapasiteni fark edebilir, keşfettiğin yeteneklerini etki yaratmak üzere kullanabilirsin.

Harekete geç!

Topluluğun bir parçası olarak, topluluğun büyümesinde ve etki ağının genişlemesinde katkı sağlayabilir, inisiyatif alarak etkini büyütebilirsin.

Komüniteye Katıl veya Destek Ol!

 

Aşağıdaki formlar üzerinde EKA Komünitesine üyelik başvurusunda bulunabilir veya partnerlik teklifi sunabilirsin.

Üye Olmak İçin Tıklayınız

 

Partnerlik İçin Tıklayınız

 

Yaratıcı Değişimin Bir Parçası Ol!

EKA Komünite, farklı bakış açıları ile tanıştığın bir keşif, öğrenme ve deneyim alanıdır.

EKA Komünitenin amacı, farklı disiplinler arasında etki odaklı ortak bir üretim kültürü yaratmaktır.

EKA Komünite, üyeleri arasındaki aktif ve kapsayıcı iletişim kültürünü değerli kılmayı hedefler.

Komünite'de kimler yer alabilir?

EKA Komünite, yaratıcı düşünceler katmaya meraklı, iletişim becerisi kuvvetli, işbirliği oluşturmaya meyilli, araştırmacı, girişken ve farklı deneyimler arayan bireylere açıktır. Siz de bu profile uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvuru formumuzu doldurabilirsiniz!

Komünite'nin hedefleri nedir?

EKA Komünite, farklı yetenek ve ilgili alanlarına sahip genç profesyonelleri bir araya getirmeyi, iş birlikleri oluşturmayı ve etki odaklı çalışmalar yapmayı hedefler. Temel hedeflerimizden birisi, topluluktaki üyelerin yaratıcı değişimin bir parçası olabilmesini sağlamaktır.

Nasıl katkı sağlayabilirsin?

EKA Komünitesine yaratıcı fikirlerinizle veya etkinliklerinde aktif yer alarak katkı sağlayabilirsiniz. Ayrıca, komünitemizin gelişimine katkı sağlamak ve bizimle işbirliği gerçekleştirmek isterseniz, Partnerlik formu ya da iletişim kanalarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Nasıl haberdar olabilirim?

Bizi sosyal medyada takip ederek ya da bültenimize abone olarak EKA Komünite’den haberdar olabilirsiniz!

Etkinlik ve Duyurular

Bize Ulaşın

 

EKA Creative Studio, multidisipliner tasarımcılarla bir araya gelerek etki odaklı yaratıcı projeler geliştirmeyi ve sürdürülebilir işbirliği fırsatları oluşturmayı amaçlayan topluluk odaklı bir tasarım ekosistemidir. Birlikte geliştirmek istediğiniz ilham verici projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.