Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Bize Ulaşın

Tuğba Sert

EKA Creative Studio / Tuğba Sert

Tuğba, EKA Creative Stüdyo ekibinde, projelerin işbirliği ve sponsorluk kısımlarından sorumlu strateji koordinatörüdür. İstanbul Teknik Üniversitesinde Şehir Bölge Planlama bölümünde okuyan Tuğba, mühendislik ve teknik bakış açısı kazanmak için Geomatik Mühendisliği ile çift anadal yapmaktadır. İstanbul’un B Planı, Solar Decathlon gibi kentsel ve tasarımsal kaygılar güden Tuğba aynı zamanda birçok gönüllülük projesinde yer alarak sosyal sorumluluk tarafını geliştirmektedir. Ayrıca birçok liderlik ve girişimcilik eğitimleri alarak ve start-up deneyimleri kazanarak yer aldığı girişimcilik ekosisteminde Türkiye Girişimcilik Vakfı Fellow’u olarak kendini geliştirmektedir.

Sürdürülebilir enerji, ekolojik kentler, iklim krizi ve kentler üzerindeki etkisi, sürdürülebilir üretim ve tarım, fırsat eşitsizlikleri üzerine fikir üretme yarışmalarından da derece elde etmiştir.

Bitmeyen enerjisi ile yeni insanlarla tanışmayı, yeni tatlar denemeyi, yeni yerler görmeyi ve iletişimde kalarak eleştirilmeyi ve eleştirmeyi çok seviyor.